Gizlilik Politikası

İşbu metin Keops Yazılım Bilişim Tur. Org. Ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan sonra “Keops” olarak anılacaktır)ne ait www.keopsyazilim.com web sitesinin gizlilik politikasıdır.

Keops, site ziyaretçilerinin iletişim formunda verecekleri e-posta adresleri ve/veya diğer kişisel bilgileri 3ncü şahıs veya kurumlarla paylaşmaz.

Keops, e-posta adresleri ve iletişim formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Bu istatistiki bilgiler ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmemiz amacıyla yalnızca Keops tarafından kullanılmaktadır. Bilgileriniz kullandığınız tarayıcıların kendi sağladıkları güvenlik standartları çerçevesinde güvenliktedir.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğini garanti altına alınamamaktadır ve elektronik postaların güvenliğinden kullanıcıların kendileri sorumludur.

Ziyaretçi bilgileri, ancak resmi makamlarca usulu dairesince bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Web sitemizde Keops‘a ait olan ve/veya olmayan diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer sitelerin politika ve uygulamaları farklı olabilir.

Keops, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.